Wat moet ik kado geven?!

» Help, wat moet ik kado geven!

- 01/01/2010

Help, wat moet ik kado geven!

In onze nieuwsbrief van deze week stond een oproepje voor iedereen die wel een beetje hulp kon gebruiken bij het zoeken naar een leuk kado! We kregen een aantal leuke uitdagingen; zie hier onze eerste reactie!

Wij hebben aankomend weekend een ouder kind toernooi met tennis. Nu hebben we voor de kinderen wel cadeautjes maar voor de ouders nog niet. Het mag niet meer dan 3 euro kosten en het moet voor man en vrouw zijn.
Ik hoop op een leuk resultaat.
Groetjes Diana

 

>> Beste Diana,
Bedankt voor jouw reactie! Dat wordt zeker een uitdaging, ook gezien de beschikbare tijd en het budget.
Hierbij een aantal suggesties;
Goedkope kado'tjes vindt je bij EuroTopShop, vele artikelen zijn slechts EUR 1,- per stuk! Wat dacht je van dit rekje, je kunt er eventueel een leuk bedankkaartje aan hangen! Of voor de wijnliefhebbers deze luxe schenkhals.

 

Bij Stuureengeschenkje.nl vind je ook schattige kado's voor weinig geld, zoals de leukste geluksmuntjes, sleutelhangers en gsm sierarden.

 

De naam zegt het al; op tennisgifts.nl vind je vast wel iets om kado te geven! Een notitieboekje met een tennisbal afdruk, post-its in de vorm van een tennisbal en leuke sleutelhangers. Als je budget wat hoger is, dan hebben ze nog veel meer leuke dingen!

 

Mijn laatste suggestie vraagt wel een beetje werk, maar zal zeker gewaardeerd worden! Maak tijdens het toernooi een foto van iedere ouder, het liefst in actie met het kind. Print deze foto's uit (met een fotoprinter of bij de 1 uur service) en regel wat goedkope fotolijstjes. Geef de ouders de foto in het fotolijstje kado, succes gegarandeerd!
Als je wat meer tijd hebt, dan kun je op de foto nog het logo van de sportvereniging laten drukken, voor wat extra reclame :)

 

Omdat de tijd en het budget beperkt zijn, is het inderdaad lastig om iets leuks te vinden. Hopelijk heb je iets aan de suggesties!

 

groetjes,
Martine | Eenkadovoor.nl

P.S. Wil jij mij ook uitdagen?! Mail jouw kadoprobleem naar helpmij@eenkadovoor.nl
 


Stuur `Help, wat moet ik kado geven!` door naar een vriend(in)

Vul onderstaand formulier in om een vriend of vriendin te tippen over deze special.

Reacties op: Wat moet ik kado geven?! » Help, wat moet ik kado geven!

  • Ingestuurd door rlmd op 12-10-2009

    Martine, leuke tips zijn dit. En voor verschillende gelegenheden bruikbaar (ook voor kleinigheidjes voor collega's op het werk!)

Vul onderstaand formulier in om ook een reactie te plaatsen op deze special.